Місцеві податки та збори на 2018 рік.

ЯРЕСЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА    РАДА

ШИШАЦЬКОГО РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П'ЯТА ПОЗАЧЕРГОВА  СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 21 грудня  2017 року                                             село Яреськи

Про відсоткові ставки єдиного податку

по видах підприємницької діяльності

на території Яреськівської сільської ради

на 2018 рік та затвердження Положення

про єдиний податок .

Керуючись п. 24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України зі змінами внесеними Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України  та деяких законодавчих актів України щодо абезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», сесія Яреськівської сільської  ради  в и р і ш и л а :

1.Встановити на території сільської ради  ставки єдиного податку по  видах підприємницької діяльності  з 1 січня 2018 року для платників першої та другої категорії – 10 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року. (додаток №1 додається).

2.Затвердити Положення про єдиний податок.(Положення додається.)

3.Офіційно оприлюднити дане рішення на сайті сільської ради.

4.Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2018 року.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально – економічного розвитку.

Сільський голова                                                         В.П.Палівода