Керівництво Яреськівської сільської ради

Палівода Валентина Петрівна
сільський  голова

Біографічна довідка

Народилася  11 лютого 1958 року в місті Лисичанськ Луганськоїї області.  Освіта –  вища. В 1983 році закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Німецька мова і література». Трудову діяльність розпочала  у 1979 році. Працювала на різних посадах у Яреськівській ЗОШ Ι- ΙΙΙ ступенів ім. Ф.П.Борідька. У жовтні 2014 року обрана Яреськівським сільським головою. В жовтні 2015 року повторно обрана на дану посаду, де працюю по сьогоднішній день.
Вдова, маю дорослого сина, невістку та одного онука.

Бухун Валентина Григорівна
секретар сільської ради

Біографічна довідка

Народилася 14 грудня 1965 року в селі Христанівка Лохвицького району  Полтавської області. Освіта – вища. В 2010 році закінчила Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка за спеціальністю «Дошкільне виховання». Трудову діяльність розпочала у 1985 році. Працювала на різних посадах у ДНЗ «Казка» та ДНЗ «Пролісок». У листопаді 2014 року обрана секретарем Яреськівської сільської  ради, у жовтні 2015 року повторно обрана на дану посаду, де працюю по сьогоднішній день. Одружена, маю двох синів  та одного онука.