Шановна громадо!

Щиро вітаємо всіх із визначним державним святом — Днем Конституції України! Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Основний Закон наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки, є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. У цей урочистий день від усієї душі зичемо вам міцного здоров’я, миру та благополуччя. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу та прагненням до злагоди й порозуміння.

З повагою Виконавчий комітет Яреськівської сільської ради,  депутатський корпус та сільський голова В.П. Палівода

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *