Відбудеться сесія.

Шановні депутати!

22 серпня 2017 року о 13:00 відбудеться  двадцять перша  сесія 7 скликання, у приміщенні Яреськівської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження проекту детального планування території для будівництва пункту накопичення, зберігання та первинної переробки зернових та олійних культур на території ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка» по вул Елеваторній, 1 в с. Яреськи, Шишацького р-ну, Полтавської обл..
  2. Про затвердження  Інвестиційної програми  комунального підприємства “Яреськівський  ККП” на 2017 рік.
  3. Про виділення коштів на розвиток комунального підприємства “Яреськівський  ККП”  під  Інвестиційну програму  комунального підприємства “Яреськівський  ККП” на 2017 рік.
  4. Про виділення субвенції Шишацькому відділу освіти, молоді, спорту та культури Шишацької РДА для Яреськівського СБК на ремонт приміщення теплогенераторної.
  5. Розгляд заяв та клопотань.