Про проведення громадських слухань.

ОГОЛОШЕННЯ !

4 квітня 2018 року  о  9  годині в приміщенні Яреськівського сільського будинку культури за адресою село Яреськи вулиця Козацький шлях, 48 а відбудуться громадські слухання з обговорення:

1.Капітальний ремонт газопроводу по вулиці Робітничій в селі Яреськи.

2.Про інвентаризацію та облік безгосподарського та бездіяльного майна та будівель на території Яреськівської сільської громади та подальше їх використання.

3.Звіт Яреськівської сільської ради про виконання бюджету за 2017 рік.

Адміністрація Яреськівської сільської ради