Шановні ветерани та жителі села!

Прийміть  щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Напередодні цього світлого дня бажємо Вам, дорогі наші ветерани та усім односельчанам великого щастя, здоров’я, оптимізму та мирного ясного неба! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!
Зі святом, дорогі ветерани!

Знову Вічний вогонь обпікає серця,
Знову спогад далекий приносить неспокій,
Бо дорогам воєннім немає кінця,
Бо приходять до Вас побратими крізь роки,
Забираючи друзів в останній політ,
Щоб по їхніх стежках вже онуки ходили…
Тільки вічний вогонь об’єднує усіх,
Щоб вклонитися Вам і солдатським могилам.

Сільський голова Палівода В.П.