Про скликання шістнадцятої чергової сесії сьомого скликання.

21 лютого 2017 року о 15годині 00 хвилин в приміщенні сільської ради відбудеться шістнадцята чергова сесія сьомого скликання з порядком денним :

1.Звіт керівництва КП Яреськівський комбінат комунальних підприємств про фінансово-господарську діяльність КП Яреськівський комбінат комунальних підприємств за  2016 рік.

2.Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів  використання питної води Комунальним підприємством ЯККП.

3.Звіт про виконання бюджету Яреськівської сільської ради за 2016 рік.

4.Про затвердження  проектно-кошторисної документації та виділення коштів на розроблення  робочого проекту посилення фундаментів та цегляних стін  будівлі Яреськівської дільничної лікарні за адресою  село Яреськи вулиця Козацький шлях, 130.

5.Про виділення коштів на проведення робіт з посилення фундаментів та цегляних стін  будівлі Яреськівської дільничної лікарні за адресою  село Яреськи вулиця Козацький шлях , 130.

6.Про виділення додаткових коштів на розробку Генерального плану зонування села Яреськи  Шишацького району Полтавської області.

7.Про внесення змін до місцевого бюджету 2017 року, щодо розробки Генерального плану зонування села Яреськи  Шишацького району Полтавської області.

8.Виділення коштів на навчання з публічних закупівель.

9.Про виділення коштів на видаленні аварійних, сухостійних і фаутних дерев.

10.Про внесення змін до комплексної  програми соціального захисту населення  Яреськівської сільської ради „ТУРБОТА” на 2015-2017 роки.

11.Про затвердження розпоряджень Яреськівського сільського голови прийнятих у міжсесійний період з 16 грудня 2016 року по 20 лютого 2017 року стосовно фінансової діяльності.

12.Про затвердження посадових інструкцій працівників Яреськівської сільської ради на 2016 рік.

12.Про затвердження переліку посад  із статусом  державного службовця по Яреськівській сільській раді.

13.Про затвердження ліміту залишку готівки в касі Яреськівської сільської ради на 2016 рік.

14. Про організацію проведення інвентаризації майна Яреськівської сільської громади.

15.Розгляд заяв та клопотань, що надійшли до сільської ради.