Шановні жителі села Яреськи!

РІШЕННЯ

07 квітня 2017  року                                                                               № 25

Про відзначення Дня пам'яті та примирення

та Дня Перемоги   на території Яреськівської сільської ради.

Заслухавши та обговоривши інформацію Яреськівського сільського голови  В.П. Паліводи, враховуючи пропозицію Шульги Т.П. директора Яреськівського СБК з приводу відзначення  Дня пам'яті та примирення та 72-тої річниці Перемоги  на території Яреськівської сільської ради, виконком сільської ради  в и р і ш и в :

1. Провести 8 травня 2017 року о 18 годині біля пам’ятника Невідомому солдату в селі Яреськи  літературно – музичну композицію  з нагоди Дня пам'яті та примирення.

2. Провести 8 травня 2017 року о 20 годині біля пам’ятника Невідомому солдату в селі Яреськи панахиду за жертвами Другої світової війни, молебінь за мир та злагоду в Україні, за захисників України з  покладанням вінків до могили Невідомому солдату представниками  підприємств, організацій та установ всіх форм власності, розташованих  на території сільської ради.

3. Організувати поздоровлення всіх інвалідів і учасників бойових дій Яреськівської сільської ради на дому за участю учнів школи та представників виконкому.

4. Провести  9 травня 2017 року вшанування пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній Війні та святкування  Дня Перемоги  72 річниці в родинних колах.

Сільський голова                                                                 В.П. Палівода