Коригування тарифів на комунальні послуги з водопостачання та водовідведення.

УКРАЇНА

Яреськівська сільська рада

Шишацького району Полтавської області

 

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

29 грудня  2016 року                                                                                    № 73                              

 Про  коригування тарифів на комунальні послуги з водопостачання

 КП « Яреськівський комбінат комунальних підприємств» та

 водовідведення ПП « Комбінат комунальних підприємств с. Яреськи.»

 

      Розглянувши звернення Пишного К.В., начальника КП « Яреськівський комбінат комунальних підприємств » від 05.12.2016 року № 131  та звернення Степаненко Ю.М., в.о. директора ПП  Комбінат комунальних підприємств с. Яреськи від 05.12.2016 року № 80 щодо коригування тарифів на комунальні послуги з водопостачання та водовідведення, у відповідності до  статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7, 31 Закону України « Про житлово-комунальні послуги» , Постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року (із змінами ) « Про забезпечення  єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», враховуючи підняття мінімальної заробітної плати, збільшення вартості електроенергії, паливно-мастильних  матеріалів, заслухавши Висновок комісії з питань планування та обліку, бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку , по питанню розгляду матеріалів  комунальних підприємств  по економічно обґрунтованих витратах  на надання послуг з водопостачання і водовідведення, виконавчий комітет Яреськівської сільської ради вирішив:

 

1.Затвердити як економічно обґрунтовані витрати  на надання комунальних послуг КП « Яреськівський комбінат комунальних підприємств» та ПП « Комбінат комунальних підприємств с. Яреськи» з урахуванням рентабельності в розмірі 12 %:

 

  • водопостачання в розмірі - 7.75 грн. м. куб. для населення,

- 25,0 грн. м. куб. для інших споживачів;

  • водовідведення в розмірі - 6.25 грн. м. куб. для населення,

- 15,0 грн. м. куб. для інших споживачів.

 

2.Дане рішення опублікувати в районній газеті « Сільське життя» , на сайті  Яреськівської сільської ради та на дошках оголошень.

3. Дані тарифи  на комунальні послуги вступають  в дію з  01 січня 2017 року на території Яреськівської сільської ради. 

4.Рішення виконавчого комітету  від 20 квітня 2016 року №  19 «Про  затвердження тарифів на комунальні послуги з водопостачання КП « Яреськівський комбінат комунальних підприємств» та водовідведення ПП « Комбінат комунальних підприємств с. Яреськи» вважати таким , що втратило чинність.

            

                       Сільський  голова                                            В.П. Палівода 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *